U bent hier

233.000 m³ extra zand op ons strand: onderhoud agentschap Maritieme Dienstverlening en Kust

In februari voert het agentschap voor Maritieme Dienstverlening en Kust een onderhoudssuppletie uit in onze gemeente. Op het strand tussen de Koksijde Yachting Club en de Charleroistraat voert Group Decloedt 233.000 m³ extra zand aan. Deze suppletie is noodzakelijk om het veiligheidsniveau van ons strand te garanderen. Zo blijft onze gemeente voldoende beschermd tegen zware stormvloeden. Lees meer over deze werken op www.tij-dingen.be

De aanvoer van het nodige materieel via de strandtoegang Ster der Zee start vanaf eind januari gepland.

De toevoeging van extra zand start in februari en zal, afhankelijk van de weersomstandigheden, ongeveer vier weken duren. De aannemer zal het zand oppersen vanuit een sleephopperzuiger op zee. Het schip kan enkel rond hoog water dicht genoeg bij de kust komen om het zand op te spuiten. Daarom wordt er ook in het weekend, ’s nachts en tijdens de krokusvakantie doorgewerkt. Ter hoogte van het effectieve oppersen zal het strand niet toegankelijk zijn. De rest van het strand wordt maximaal vrijgegeven.

 

Contact en openingsuren

Technisch Bureau
Zeelaan 303
8670 Koksijde
Telefoon: 
058 53 34 35
E-mailadres: 
technischbureau [at] koksijde.be
Huidige openingsuren
Vandaag open van 9.00 tot 12.00 u.
Morgen gesloten
Alle openingsuren

Vertel het verder